Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> До уваги!

До уваги!

Грудень 10, 2019

За даними Лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря (ЛСЗА) м. Кременчука Полтавського обласного центру з гідрометеорології, до кінця доби 10 грудня та протягом доби 11 грудня 2019 року очікуються метеорологічні умови високого забруднення атмосферного повітря (МУВЗ), обумовлені малоградієнтним полем зниженого тиску, адвекцією тепла, невисоким шаром вертикального перемішування повітряних мас, високою вологістю повітря та дуже слабким вітром змінних напрямків, які можуть призвести до збільшення рівня забруднення повітря за умови зберігання МУВЗ.

Попередження передано підприємствам для вжиття ними заходів щодо регулювання викидів забруднюючих речовин відповідно до першого режиму роботи в період несприятливих метеорологічних умов.

Мешканцям міста рекомендується по можливості не використовувати власний автотранспорт з двигунами внутрішнього згоряння у цей період.