Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Всеукраїнський тиждень права у Кременчуці

Всеукраїнський тиждень права у Кременчуці

Грудень 12, 2019

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

         У Кременчуці у рамках проведення Всеукраїнського тижня проходять інформаційно-правові заходи у закладах загальної середньої освіти, бібліотеках міста, контакт-центрах Автозаводської та Краківської районних адміністрацій. Участь у заходах беруть фахівці Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Під час заходів надається важлива інформація  щодо  системи безоплатної правової допомоги в Україні, послуги що надаються  Кременчуцьким місцевим центром з надання БВПД,  шляхи захисту прав громадян гарантованих Конституцією.

 

Нагадуємо, за безоплатною правовою допомогою у м.Кременчуці можна звернутися  за адресою: м. Кременчук, вул.Небесної Сотні, 54. тел: (0536) 75-75-20. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

 

Фотогалерея