Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

14 °C

Ви тут: Новини >> Волонтери збирали подарунки для дітей, що потребують особливої уваги для підтримки, у торговельній мережі міста

Волонтери збирали подарунки для дітей, що потребують особливої уваги для підтримки, у торговельній мережі міста

Грудень 16, 2019

З 13 до 16 грудня у об’єктах торгівлі Кременчука, які приєднались до акції Святий Миколай - дітям, що проходить у нашому місті  вже 17 років поспіль, волонтери Молодіжного парламенту Кременчука збирали подарунки. Понад 300 добровільних помічників Святого Миколая  розповідали відвідувачам  про акцію та пропонували придбати подарунок з числа асортименту магазина, який буде направлений до дітей, що потребують особливої уваги та підтримки.

З 12 по 22 листопада проводився марафон написання листів до Святого Миколая, під час якого волонтери  відвідали  соціальні установи міста, де допомагали малечі на малюнках відобразити свої мрії. Всі бажаючі мають змогу переглянути малюнки з дитячими бажаннями  та здійснити дитячу мрію кременчужани у соціальній мережі «Фейсбук» за посиланням: https://www.facebook.com/pg/parlament.kremenchuk/photos/?ref=page_internal.

Подарунок потрібно буде передати в Центральний офіс благодійної акції «Святий Миколай - дітям», що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3, контактний телефон 3-51-06, 068-018-18-95. Усі зібрані подарунки будуть передані дітям 18-19 грудня 2019 року.