Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Святий Миколай здійснив мрії всіх кременчуцьких дітлахів пільгових категорій

Святий Миколай здійснив мрії всіх кременчуцьких дітлахів пільгових категорій

Грудень 26, 2019

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради підвели підсумки ювілейної акції «Святий Миколай – дітям», яка вже сімнадцятий рік поспіль проходить у нашому місті напередодні Дня Святого Миколая. Засновниками та організаторами акції є Молодіжний парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сімей та  дітей, департамент освіти, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Щороку збільшується кількість добрих справ, які роблять помічники Святого Миколая – волонтери та пересічні кременчужани. Цього року  близько 300 молодих активістів здійснили мрії  256 дітей, що потребують особливої уваги та підтримки. Благодійні пости працювали  у 92 магазинах міста, 17  тисяч жителів Кременчука долучилися до акції в соціальних мережах.

Міський голова Віталій Малецький подякував волонтерам та усім небайдужим кременчужанам за участь у акції «Святий Миколай – дітям». Він закликав містян і надалі творити добро.

Координатор акції «Святий Миколай – дітям» Юлія Комлач, зазначила, що помічниками Святого Миколая» цього року було зібрано та передано дітям, що перебувають у соціальних закладах міста, 4100 солодких подарунки, понад 1800 м’яких іграшок, 73 настільних гри, 312 пазлів, більше 1600 пластикових іграшок для хлопчиків та дівчат, 87 мішків з одягом, більше 1300 книжок, понад 600 упаковок підгузків та багато іншого.

Найактивніші волонтери, торгові заклади, заклади освіти, в яких працювали офіси Святого Миколая, творчі колективи міста, інформаційні спонсори були відзначені подяками, грамотами та подарунками.  

 

Фотогалерея