Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У мікрорайоні Ревівка встановлено 3 нових павільйони зупинок громадського транспорту

У мікрорайоні Ревівка встановлено 3 нових павільйони зупинок громадського транспорту

Грудень 27, 2019

 У Кременчуці вже кілька років поспіль успішно діє  міська  цільова програма «Громадський бюджет  м. Кременчука». Завдяки якій у місті встановлено  багато нових сучасних дитячих майданчиків, придбано фото- та відеообладнання для більш професійного та якісного навчання дітей міського дитячого кінофотоцентру «Березіль», 5 мультимедійних комплексів отримав КНВК №2,  у дитячому садочку № 11 встановлено нові прогулянкові павільйони, а також реалізовано багато інших проектів, авторами яких є жителі нашого міста.

Завдяки перемозі у Громадському бюджеті-2018  цього року у мікрорайоні Ревівка встановлено 3 нових павільйони зупинок громадського транспорту: «Липневий» на вулиці Кооперативній,  «Поворот» на вулиці Богдана Хмельницького та зупинка «Ковалівка» на вулиці Ю. Кондратюка.  Це не перша  і не остання перемога жителів мікрорайону у Міській  цільовій програмі «Громадський бюджет  м. Кременчука».  Вони  активно брали участь у голосуванні і за проєкти  Громадського бюджету-2019. Завдяки цьому перемогу здобула їх громадська ініціатива «Капітальний ремонт зупинок громадського транспорту у мікрорайоні № 13», тож вже наступного року у цьому мікрорайоні буде оновлено зупинки "Магазин" та "Ревівка".

Фотогалерея