Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Інформація ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» про намір коригування тарифів на виробництво теплової енергії

Інформація ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» про намір коригування тарифів на виробництво теплової енергії

Січень 08, 2020

У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» до відома доводиться інформація ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» про намір скоригувати тарифи на виробництво теплової енергії.

Діючі тарифи на виробництво теплової енергії затверджені рішенням Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27.09.2019  № 1278 на рівні:

- для потреб населення – 982,47 грн/Гкал (без ПДВ) ;

- для потреб релігійних організацій – 1 045,13 грн/Гкал (без ПДВ);

- для потреб бюджетних організацій – 900,29 грн/Гкал (без ПДВ);

- для потреб інших споживачів (крім населення) – 946,05 грн/Гкал (без ПДВ).

У тарифі врахована ціна природного газу на рівні 4 493,64 грн за 1000 м3 (без урахування ПДВ, тарифів на транспортування та розподіл природного газу), що діяла у вересні 2019 року.

З 7 грудня 2019 року набули чинності зміни до Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867 (далі – Положення).

Положенням покладено спеціальні обов’язки на ПАТ «НАК «Нафтогаз України» щодо постачання природного газу виробникам теплової енергії, які здійснюють виробництво теплової енергії для всіх категорій споживачів за визначеними цінами.

Тож ПАТ «КВБЗ» перерахувало тарифи на виробництво теплової енергії з 01 січня 2020 року, враховуючи ціну на природний газ, що визначена у відповідності до чинної редакції Положення, а саме 5 500,00 грн за 1000 м3 (без ПДВ та витрат на транспортування та розподіл природного газу). Вартість транспортування та розподілу природного газу територією України враховано відповідно по постанов НКРЕКП, що набувають чинності з 01 січня 2020 року Всі інші статті витрат залишено без змін.

Скориговані тарифи на виробництво теплової енергії ПАТ «КВБЗ» становлять:

- для потреб населення – 1 132,00 грн./Гкал (без ПДВ) ;

- для потреб релігійних організацій – 1 194,67 грн/Гкал (без ПДВ);

- для потреб бюджетних організацій – 1 049,83 грн/Гкал (без ПДВ);

- для потреб інших споживачів (крім населення) - 1 095,65 грн/Гкал (без ПДВ).

 

Структура скоригованих тарифів на виробництво теплової енергії Теплоелектроцехом (Дільниця з виробництва тепла) ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» додається.

 

Примітка: ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» постачає теплову енергію КП «Теплоенерго», яке в подальшому надає послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води для населення, релігійних організацій, бюджетних установ та інших споживачів.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об`єднань приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою: 39621, Полтавська область, м. Кременчук, вул. І. Приходька, 139.

 

Теги: #Новини