Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Відомому кременчуцькому спортсмену, тренеру Віктору Вихристу надали службову квартиру

Відомому кременчуцькому спортсмену, тренеру Віктору Вихристу надали службову квартиру

Січень 10, 2020

Виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийняте рішення про виділення  тренеру-викладачу комунального закладу фізичної культури  і спорту  «Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з боксу», Заслуженому майстру спорту України з боксу, Чемпіону Європи 2017 року, чемпіону 2-х Європейських ігор 2019 року  Віктору Вихристу  та його родині: дружині та маленькому сину двокімнатної службової квартири по вул. Троїцькій.

         Міський голова Віталій Малецький зазначив, що це перша  квартира, яка вручається  на виконання Міської програми забезпечення житлом видатних спортсменів міста Кременчука на 2019-2024 роки, затвердженої 24 жовтня 2019 року Кременчуцькою міською радою. Він висловив сподівання, що Віктор Вихрист  буде орієнтиром для кременчуцької молоді, тренуватиме юних спортсменів, досягатиме  високих спортивних результатів, перемагатиме на міжнародних змаганнях,  прославлятиме Україну та місто  Кременчук. Керівник міста вручив Віктору Вихристу та його дружині ключі від квартири.