Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем Соборності України

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем Соборності України

Січень 22, 2020

Шановні жителі Кременчука та гості міста!

 

         Щиро вітаю вас з одним із найважливіших свят української державності – Днем Соборності України!

         Українці – єдиний народ, який прагне жити у незалежній, соборній і   демократичній державі  Про це він заявив всьому світові більше століття тому -  22 січня 1919 року. В цей день  відбулась вікопомна для всього українського народу подія  -  Українська Народна Республіка  та Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

         Сьогодні  ми, як ніколи, розуміємо важливість цієї події, адже Україну, як і сто років тому, намагаються розділити.  Українським патріотам зі зброєю в руках знову доводиться відстоювати її цілісність, соборність, незалежність,  право йти у майбутнє  своїм власним  шляхом.

         Я твердо переконаний, що ніхто і ніщо не зможе роз’єднати український народ. Українці  відновлять мир і справедливість на рідній землі,  відбудують  демократичну і незалежну державу.

Бажаю всім українцям,  кожному жителю Кременчука щастя,  здоров’я, гідності і самоповаги, а головне - глибокої віри у краще майбутнє  вільної, незалежної і соборної України. Слава Україні! Слава її героям!

 

Міський голова                                           Віталій МАЛЕЦЬКИЙ