Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

Ви тут: Новини >> Дві кременчуцькі ліцеїстки гідно представили Полтавщину та Кременчук у всеукраїнському конкурсі "Еко-Інтел"

Дві кременчуцькі ліцеїстки гідно представили Полтавщину та Кременчук у всеукраїнському конкурсі "Еко-Інтел"

Лютий 10, 2020

4-7 лютого у Києві проходив всеукраїнський конкурс для школярів "Еко-техно 2020". Від Полтавщини у конкурсі «Еко» взяли участь дві крменчужанки - учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 25 Коваленко Надія та учениця 11 класу Кременчуцького ліцею 10 "Лінгвіст" Дягилева Анастасія. Вони гідно представили Кременчук і Полтавщину, здобувши призові місця.

Анастасія Дягилева, учениця 11 класу Кременчуцького ліцею 10 "Лінгвіст" посіла І місце в номінації "Науки про людину (біомедичні та медичні науки, прикладна медицина, науки про поведінку та соціум). Вона також отримала сертифікат на участь у проекті "Genius Olympiad 2020", як представник від України, в конференції в Рочестері, штат Нью-Йорк, у червні 2020 року.

Учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 25 Коваленко Надія представила роботу з теми: «Модифікаційна мінливість Часничниці звичайної (Pelabetes fuscus), над якою вона працювала протягом двох років разом із науковим керівником Никифоровою О. О, старшим викладачем кафедри біотехнологій та біоінженерії Кременчуцького національного університету й вчителем біології Сорвіною А.О.

За результатами конкурсу Надія Коваленко посіла ІІІ місце у номінації «Біологія (науки про рослини, науки про тварин)»

Фотогалерея