Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці вшанували пам\'ять Великого Кобзаря

У Кременчуці вшанували пам\'ять Великого Кобзаря

Березень 10, 2020

Традиційно в березні у Кременчуці, як і в Україні, вшановують пам'ять великого сина українського нараду, борця за волю, свободу і незалежність України - Тараса Шевченка.  Урочистості з нагоди Шевченківських днів відбулися сьогодні  біля пам’ятника  Великому Кобзареві. Участь у заході взяли керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, представники підприємств і  установ міста,  громадських організацій, військові,  школярі і просто небайдужі містяни

Тарас Шевченко відноситься до тих класиків, творчість яких знають і шанують у всьому світі. Але для українського народу він  став не просто генієм, а символом патріотизму, гуманізму, самопожертовної любові до Батьківщини, національним символом нової, незалежної України.

Сьогодні біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку  згадували його життєвий шлях, звучали вірші, слова яких актуальні й сьогодні, незважаючи на те, що минуло вже більш, ніж півтора століття  від того часу, коли вони були написані. Нам варто  навчитися жити за моральними законами Кобзаря, любити Україну і українську  мову, як він її любив, - саме  до цього закликали сьогодні всіх кременчужан.

Квіти пам’яті учасники заходу поклали до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку  на знак великої вдячності і шани від багатотисячної кременчуцької громади.

Фотогалерея