Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчужанина, який запідозрив у себе коронавірус, шпиталізовано до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»

Кременчужанина, який запідозрив у себе коронавірус, шпиталізовано до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»

Березень 13, 2020

Про це повідомила сьогодні на засіданні комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко.

         Вона зазначила, що вчора на станцію екстреної медичної допомоги за телефоном 103 звернувся молодий чоловік, студент Кременчуцького національного університету, який нещодавно подорожував Європою. Він запідозрив у себе можливе захворювання на коронавірус.  Медиками були включені всі механізми та вжито необхідних заходів щодо його шпиталізації  до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я проведено необхідні протиепідемічні заходи. Людмила Пономаренко зазначає, що наразі пацієнт знаходиться у задовільному стані, він ізольований у окремому боксі. Було проведено лабораторні дослідження щодо можливого захворювання його на грип А та Б, тести показали негативні результати.  Біоматеріал також відправлено на дослідження в обласний лабораторний центр та до міста Києва  на предмет виявлення захворювання на коронавірус. Результати цього дослідження  чекають отримати у неділю або понеділок.

         Заступник очільника кременчуцької медицини також зазначила, що наразі проводяться всі необхідні у цьому випадку протиепідемічні заходи, з’ясовується інформація щодо осіб, з якими контактував пацієнт, з ними також проводиться відповідна робота. .

         Заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко  через засоби масової інформації звернулася до кременчужан з проханням не панікувати.  Громадян же, які повертаються до Кременчука з інших країн, вона закликала бути свідомими, вжити заходів щодо самоізоляції, звернутися в телефонному режимі до свого сімейного лікаря, або у реєстратуру найближчої лікарні для отримання необхідної їм консультації і рекомендації щодо подальших дій.