Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Нові комунальні автобуси почали обслуговувати кременчужан на автобусному маршруті № 25

Нові комунальні автобуси почали обслуговувати кременчужан на автобусному маршруті № 25

Березень 16, 2020

 

Як і було обіцяно міською владою, відсьогодні у місті працюватиме автобусний маршрут №25 «Вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта».    Зранку  автобуси вперше вийшли  в рейс по даному маршруту.  Старт роботи  маршруту  № 25 «вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта» дав міський голова Віталій Малецький, який разом із першими пасажирами проїхав  цим маршрутом у новому автобусі. Керівник міста зазначив, що відтепер комфортним і дешевим комунальним транспортом зможуть користуватися мешканці і лівобережної, і правобережної частини міста.  Кременчужани матимуть право вибору - чи їхати їм маршруткою за 6 гривень, чи великим зручним автобусом за 2 гривні.

 Планується, що у будні на маршруті працюватиме 8 таких машин, інтервал руху між ними буде 15 хвилин. У вихідні дні на маршруті працюватиме 6 автобусів з інтервалом руху 16 хв. Графік руху тролейбусне управління планує розмістити на кожній зупинці, аби громадянам було зручно  користуватися пасажирським транспортом.

Маршрут № 25 -  найдовший у Кременчуці, довжина його оборотного рейсу складає 50 км. Обслуговуватиме його КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», яке придбало 10 нових автобусів і виграло конкурс. Автобуси досить комфортні, розраховані на 103 місця,  24 з них – сидячі.  Також автобуси пристосовані для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями. Вартість проїзду на даному маршруті становитиме як і у всьому комунальному транспорті міста - 2 гривні.

Нагадаємо, що лише за останні роки у місті здійснено колосальний прорив в плані пасажиро перевезення. Місто закупило 40 нових сучасних тролейбусів, що дало змогу повністю оновити тролейбусний парк, а також 10 нових автобусів. Відкрито декілька нових маршрутів, яких ніколи до цього не існувало, зокрема, тролейбуси на автономному ходу вже курсують за новим маршрутом 1+ « Річковий вокзал – квартал 304», вже пройшов обкатку і готується до виходу тролейбусний маршрут на Кохнівку, сьогодні комунальний транспорт поїхав за маршрутом «Вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта».

 

Фотогалерея