Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький про боротьбу з розповсюдженням коронавірусу в Кременчуці

Віталій Малецький про боротьбу з розповсюдженням коронавірусу в Кременчуці

Березень 20, 2020

Друзі! Продовжуємо боротьбу з розповсюдженням коронавірусу в Кременчуці.

На сьогодні місто має запас експрес-тестів, що використовуються для діагностики у пацієнтів з підозрою на коронавірус. Тести є в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» та міській дитячій лікарні.

Станом на 14:00 20 березня всі проведені тести для 6 дорослих та 1 дитини виявилися негативними.

В самоізоляції сьогодні перебувають 25 кременчужан, які повернулися з-за кордону. Просимо тих, хто повертається з країн, де зафіксовано коронавірус, повідомляти на гарячу лінію 1563 про стан свого здоров‘я та місце перебування. За необхідності зв‘яжіться з сімейним лікарем.

Займаємося питанням закупівлі нового медичного обладнання. Зараз ведемо пошук, робимо замовлення. Чекаємо поставок найближчими днями.

В інфекційному відділенні облаштували палати для можливих пацієнтів, розпочали будівництво стаціонарного киснепроводу. Сьогодні там обладнані ліжка інтенсивної терапії з апаратами штучноі вентиляціі легенів, є кисневі концентратори. За необхідності інтенсивних ліжок стане більше, будуть доставлені апарати ШВЛ з інших лікарень.

Попереду вихідні. Ще раз звертаюся до кременчужан - дотримуйтесь карантинних вимог, залишайтеся вдома. Так ви збережете своє здоров‘я і здоров‘я своїх рідних. Подбайте про свою безпеку!

Будьмо здорові!