Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

Ви тут: Новини >> Підприємства Кременчука допомагають місту в боротьбі з коронавірусом

Підприємства Кременчука допомагають місту в боротьбі з коронавірусом

Березень 20, 2020

Підприємства міста відгукнулися на прохання міського голови надати допомогу у забезпеченні лікарень необхідними медичними препаратами, засобами захисту та обладнанням. Про це сьогодні повідомив міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що наразі Кременчуцький завод технічного вуглецю закупив і передав міській лікарні 100 експрес-тестів, також експрес-тести отримала дитяча лікарня. На черзі придбання 30 пульсометрів, яких також не вистачає медикам. 1000 експрес-тестів закупає підприємство «Укртатнафта» . Також вони вирішують питання придбання за власні кошти апаратів штучної вентиляції легенів.

На потреби лікарняних закладів Крюківський вагонобудівний завод виділив 400 тисяч гривень. Виділяє кошти на закупівлю медичного обладнання і Почесний громадянин міста Володимир Матицин. Наразі опрацьовується питання яке саме обладнання треба закупити. Підприємство «Альфа текс» теж перерахувало на рахунок міської лікарні 100 тисяч гривень, аби медики оперативно мали змогу докупити необхідне обладнання. 1000 захисник масок передали лікарняним закладам міста волонтери та ще 23 тисячі місто очікує від Полтавської облдержадміністрації з числа тих, що надійшли на область з держрезерву.

 

Тож міський голова Віталій Малецький подякував усім, хто вже надав допомогу місту і висловив впевненість, що й інші підприємства долучаться до боротьби з коронавірусом.