Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький про оперативну обстановку в місті станом на вечір 24.03.2020

Віталій Малецький про оперативну обстановку в місті станом на вечір 24.03.2020

Березень 25, 2020

✅ Гарна новина! Кременчук сьогодні отримав ще 950 експрес-тестів для діагностики коронавірусу, які вчора були доставлені з Китаю в Україну завдяки Президенту Зеленському.

✅ Сьогодні вже зведено стіни кисневої станції в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька», одночасно ведуться роботи з улаштування киснепроводу.

✅ Відбулося засідання міського штабу з протидії поширенню коронавірусу в Кременчуці. Прийнято рішення ввести масковий режим для населення Кременчука з 26 березня. З цього дня пересуватися в громадському транспорті, відвідувати магазини, аптеки, банки та інші установи можна буде тільки у захисній масці. Знаю, що зараз в Україні придбати маски складно. Згадаємо старі способи виготовлення масок, в Інтернеті є відеоінструкції.

✅ На сьогоднішній день в місті немає зареєстрованих випадків захворюваності на коронавірус. За добу до лікарів звернулося 172 кременчужан з ГРВІ та грипом. На стаціонарному лікуванні перебувають 77 пацієнтів з пневмонією, у 2 з них тяжкий перебіг захворювання.

Ще раз нагадую про необхідність дотримуватися умов карантину та правил особистої гігієни. Будьмо відповідальними. Піклуймося про оточуючих.

Будьмо здорові!