Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Кременчужан вікової категорії 60+ закликають залишатися вдома. При потребі користуватися адресною доставкою ліків і продуктів.

Кременчужан вікової категорії 60+ закликають залишатися вдома. При потребі користуватися адресною доставкою ліків і продуктів.

Березень 25, 2020

Медики закликають громадян вікової категорії 60+ та пацієнтів, які мають хронічні захворювання, залишатися вдома, адже вони входять до групи ризику  щодо захворювання на COVID-19.

Наразі у Кременчуці опрацьовують питання щодо можливості адресної доставки продуктів харчування таким категоріям населення, а також тим, хто перебуває на самоізоляції. У місті вже є декілька підприємств, які готові надавати такі послуги. Єдине, що від них вимагається, так це повна безпека як для працівників, які здійснюватимуть доставку, так і для тих, хто такою послугою користуватиметься. В іншому випадку, підприємству надавати таку послугу не дозволять.