Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Медичні працівники, які працюють з хворими на COVID-19, почали отримувати гаряче харчування

Медичні працівники, які працюють з хворими на COVID-19, почали отримувати гаряче харчування

Квітень 02, 2020

Відсьогодні медики, які працюють з хворими на COVID-19 та потенційними хворими, почали безоплатно  отримувати гаряче харчування. Щоб підтримати медиків, які сьогодні знаходяться на передовій боротьби із невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією, витрати за це взяв на себе міський бюджет. Гаряче харчування доставлятимуть у інфекційні відділення дитячої лікарні та лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», І міську лікарню та станцію екстреної медичної допомоги. Працівники цих лікувальних закладів, що працюють 12-ти часову зміну, отримуватимуть його 1 раз на день, ті ж, хто працює за 24-х годинним графіком – двічі на добу.

         Варто зазначити, що соціально відповідальний бізнес також підтримує кременчуцьких медиків. ПрАТ «Данон Кремез» щоденно забезпечує їх молочними продуктами, а селянське (фермерське) господарство «Атланта» (директор Василь Кравченко) – яблуками з особистого господарства.

Фотогалерея