Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> 400 продуктових наборів отримав Кременчук від ROZETKA, «Нова пошта» та фонду «Життєлюб»

400 продуктових наборів отримав Кременчук від ROZETKA, «Нова пошта» та фонду «Життєлюб»

Квітень 04, 2020

Як уже повідомлялося раніше, ROZETKA, «Нова пошта» та фонд «Життєлюб» за підтримки міських адміністрацій та соціальних служб запустили проєкт допомоги літнім людям. На сайті rozetka.com.ua/zhiznelyub/ можна оплатити продуктовий набір, який доставлять пенсіонерам. Проєкт вже працює в містах: Києві, Дніпрі, Львові, Новій Каховці та завдяки особистій домовленості міського голови Віталія Малецького  і у  Кременчуці. «Підвішений» пакет — це набір базових продуктів для людей похилого віку, що входять до найбільш вразливої до коронавірусу категорії. Завдяки проєкту тисячі пенсіонерів зможуть залишатися вдома і не наражати себе на небезпеку, виходячи надвір. Набір коштує 225 гривень і складається з гречки, макаронів, рису, цукру, пшеничної крупи, м’ясних консервів, соняшникової олії, солодощів та туалетного паперу.

Сьогодні Кременчук отримав 400 таких продуктових наборів. Як зазначає керівник апарату міського голови Світлана Пищита, всі вони через територіальні центри соціального обслуговування населення будуть доставлені до тих, хто цього потребує.  

Фотогалерея