Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

19 °C

Ви тут: Новини >> Надання медичної допомоги онкохворим не припиняється, деякі призначення лише відтерміновуються

Надання медичної допомоги онкохворим не припиняється, деякі призначення лише відтерміновуються

Квітень 07, 2020

Питання щодо  можливості  проїзду людей, що мають хронічні захворювання до лікувальних закладів  розглядали сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. За словами начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, минулого тижня  питання щодо  того, як бути онкохворим, які мають пройти перший або черговий курс хіміотерапії, відпрацьоване з головним лікарем онкодиспансеру та Центрами первинної медико-санітарної допомоги.

Максим Середа зазначив, що на даний час у онкодиспансері кількість проведення хіміотерапій значно знизилася, якщо раніше курси хіміотерапії проходили 40-50 пацієнтів, то наразі таких лише 4-5.

«Там, де згідно з  клінічними показниками  його можна відтермінувати,  онкологи призначатимуть це лікування  після завершення карантину. У випадках, коли такої можливості немає,   хіміотерапію будуть проводити. Для тих пацієнтів, у яких немає можливості доїхати до лікарні власним транспортом, або за допомогою родичів, буде виділятися транспорт центрів  первинної медико-санітарної допомоги», - говорить головний медик міста.

Теги: #Новини #