Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький про ситуацію в місті за 12.04.2020р.

Віталій Малецький про ситуацію в місті за 12.04.2020р.

Квітень 13, 2020

 

✅ Дві пацієнтки, мати і донька, які першими захворіли на COVID-19 в Кременчуці - одужали! Це підтверджено лабораторно двома ПЛР-тестуваннями, які показали негативні результати. Від усього міста дякую нашим лікарям за їх надзусилля в боротьбі з COVID-19.

✅ Важливо, щоб під час пандемії люди старшого віку якомога менше виходили з дому. В Кременчуці силами наших соціальних працівників та волонтерів, за допомоги партнерів: ROZETKA, Нова Пошта, фонду «Життєлюб», мережі супермаркетів АТБ, кременчуцьких підприємців та небайдужих людей, організовано доставку за місцем проживання продуктових наборів людям старше 80 років, інвалідам першої групи та тим, хто особливо потребує допомоги.

Станом на 12 квітня за призначенням доставлено всього 4077 продуктових наборів:
? 2177 продуктових наборів від АТБ.
? 1700 продуктових наборів від партнерів: «Життєлюб», Нова Пошта, ROZETKA.
?200 продуктових наборів від підприємців міста.

✅ На сьогодні у Кременчуці залишається вісім пацієнтів з коронавірусною хворобою. Всі вони перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька», стан їхнього здоров‘я лікарі оцінюють як задовільний, у кількох пацієнтів - середньої тяжкості. Бажаємо їм якнайшвидшого одужання!

Будьмо здорові!