Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

Ви тут: Новини >> Як оплатити за комунальні послуги в умовах карантину

Як оплатити за комунальні послуги в умовах карантину

Квітень 22, 2020

Щоб не наражати себе на небезпеку у період карантину і не накопичити борги за комунальні послуги, всім, хто дружить з Інтернетом, радять  платити за спожиті житлово-комунальні послуги онлайн.  Як здійснити такі платежі, а також, яку суму необхідно сплатити,  споживачі  можуть дізнатися через особисті кабінети на сайтах підприємств-виконавців послуг, управителів багатоквартирних будинків та за допомогою інших можливих і загальнодоступних сервісів. Більшість банків наразі надають можливість провести оплату онлайн. Приватбанк для своїх клієнтів розробив відео інструкцію  з оплати комунальних послуг https://privatbank.ua/ На сайті Єдиної комунальної системи Кременчука https://ekc.com.ua/ також є покрокова інструкція, як це можна зробити.

Варто зазначити, що в умовах карантину та надзвичайної ситуації, яку 25 березня було запроваджено на всій території країни, багато хто не зможе вчасно та у повному обсязі оплатити комунальні платежі. Тому  рішенням уряду заборонено під час карантину нараховування та стягування неустойки (штрафи, пеню) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, а також припинення або зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України забороняється, навіть у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.

 В той же час, споживачі повинні розуміти, що оплата житлово-комунальних послуг напряму впливає на діяльність підприємств, що їх надають, та може поставити під загрозу своєчасність та якість надання населенню цих послуг.