Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 1 травня у Кременчуці пройшло без значних порушень карантинного режиму

1 травня у Кременчуці пройшло без значних порушень карантинного режиму

Травень 02, 2020

Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медикобіологічної надзвичайної ситуації міський голова Віталій Малецький подякував правоохоронцям за проведену роботу щодо забезпечення вимог карантину 1 травня 2020 року. Керівник міста зазначив, що у місцях масового відпочинку, де зазвичай збираються кременчужани на пікніки, не було допущено масових зібрань. Звичайно, одному  патрулю одночасно охопити кілька гектарів території складно, але патрулі підходили до громадян, роз’яснювали, що не можна порушувати карантинні вимоги, і це дало позитивні результати.  Патрулі водної поліції проводили патрулювання у акваторії р. Дніпро, на прибережних зонах та біля островів. Вони також відзначають, що скупчення людей на остовах та біля берегів Дніпра не було, ловили рибу лише поодинокі рибалки.

Віталій Малецький ще раз подякував усім кременчужанам за розуміння і дотримання карантинних заходів.  І звернувся до всіх з проханням і надалі виконувати усі вимоги карантину, адже це дозволить зменшити ризик інфікування коронавірусною інфекцією.