Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький: оперативна інформація за 3 травня 2020 року.

Віталій Малецький: оперативна інформація за 3 травня 2020 року.

Травень 04, 2020

✅ Сьогодні в Кременчуці лабораторно підтверджено ще чотири нових випадки коронавірусноі хвороби. Два з них - у медичних працівників центральної районної лікарні. Троє пацієнтів перебувають у задовільному стані під наглядом сімейних лікарів вдома. Одна пацієнтка перебуває на лікуванні у обласній інфекційній лікарні в Полтаві, стан її здоров‘я лікарі оцінюють як тяжкий.

✅ Отримали 91 негативний результат ПЛР-тестувань, направлених до Полтавського обласного лабораторного центру у попередні дні. Серед них є результати кількох змін працівників станції екстреної медичної допомоги міста Кременчука.

На наступному тижні будемо активно готуватися до пом‘якшення карантинних обмежень у нашому місті. Для цього необхідно виконати певні умови, визначені Урядом. Впевнений, що разом з вами ми впораємося із цим завданням.

Нагадую про необхідність дотримуватися правил особистої гігієни: часто мити руки, носити маску та тримати соціальну дистанцію у громадських місцях.

Будьмо здорові!