Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук відзначає День перемоги

Кременчук відзначає День перемоги

Травень 09, 2020

Міський голова Віталій Малецький, народний депутат України Юрій Шаповалов, народний депутат України Олексій Мовчан, депутати міської ради, керівники військових частин та правоохоронних органів, представники ветеранських організацій міста, а також пересічні громадяни 9 травня у День перемоги біля меморіалу «Вічно живим»  хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки війни та померлих ветеранів та від імені усіх кременчужан поклали квіти пам’яті до Вічного Вогню.

На жаль, через пандемію коронавірусу День перемоги нашого народу над нацизмом у Другій світовій війні цього року у Кременчуці відзначається дещо в іншому форматі. У зв’язку з карантином, пов’язаним з запобіганням розповсюдження коронавірусної інфекції, усі заходи, приурочені 9 Травня проходять відповідно до визначених карантинних вимог.

Але пам’ять людську не зітре жодна пандемія. Кременчук пам’ятає свої захисників і визволителів. Кременчужани дякують кожному ветерану за відвойований мир і свободу.

Фотогалерея