Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кількість одиниць громадського транспорту на маршрутах відсьогодні збільшено

Кількість одиниць громадського транспорту на маршрутах відсьогодні збільшено

Травень 12, 2020

Про це повідомив сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  начальник управління транспорту Руслан Івашина. Він зазначив, що зранку на міські маршрути вийшло 146 одиниць транспорту приватних перевізників, 42 тролейбуси та 10 автобусів по маршруту №25 КП «Кременчуцьке тролейбусне управління». Кількість пасажирів у салонах автобусів, тролейбусів та маршрутних таксі на період дії карантину обмежено виключно кількістю сидячих місць у салоні.  Руслан Івашина говорить, що значних нарікань на роботу транспорту від кременчужан не було, всі, хто хотів зранку дістатися до своїх робочих місць, могли зробити це без проблем.

На жаль, виникали проблеми з пільговиками, які вимагали, щоб їх перевозили безкоштовно. Руслан Івашина підкреслив, що хоча  зміни у русі громадського транспорту і відбулися, збільшилося число транспортних засобів на маршрутах, але до завершення карантину і прийняття відповідного рішення уряду він рухається виключно у режимі спеціальних перевезень, якими не передбачено пільгових перевезень.

Міський голова Віталій Малецький звернувся до кременчужан пільгових категорій з проханням із розумінням поставитися до такої ситуації, адже карантинні заходи введенні виключно заради збереження  життя та здоров’я громадян, а люди пільгових категорій відносяться до групи щодо захворювання на COVID-19. Тому поки ситуація щодо захворювання на COVID-19 у Кременчуці та Україні не стабілізувалася, їм краще залишатися вдома.