Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-2 °C

Ви тут: Новини >> Користуватися громадським транспортом поки що рекомендовано лише зайнятому населенню

Користуватися громадським транспортом поки що рекомендовано лише зайнятому населенню

Травень 14, 2020

На міських транспортних маршрутах Кременчука працює 108 одиниць приватних маршруток і 52 одиниці комунального транспорту, з яких 42 - тролейбуси та 10 автобусів. Про це на засіданні штабу з ліквідації наслідків   медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив керівник управління транспорту виконкому міської ради Руслан Івашина. За його інформацією, у зв’язку з пом’якшенням умов карантину пасажиропотік  у міському транспорті значно збільшився. Черги на зупинках громадського транспорту рухаються швидко, великого скупчення пасажирів на них не спостерігається. Разом із тим, головний транспортник Кременчука наголосив, що в даних умовах користуватися громадським транспортом можуть лише представники зайнятого населення. Решті категорії громадян  користуватися громадським транспортом поки що не рекомендовано.  

Міський голова Віталій Малецький дав доручення керівнику управління транспорту виконкому міської ради Руслану Івашині підготуватися до повного запуску громадського транспорту, який  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України має стартувати  з 22 травня. Попередити перевізників усіх форм власності про необхідність дотримання санітарно-карантинних умов під час перевезення пасажирів, проведення регулярної обробки транспортних засобів.  

Теги: #Новини