Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

22 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці під час дії адаптивного карантину заборонена робота кальянних

У Кременчуці під час дії адаптивного карантину заборонена робота кальянних

Травень 19, 2020

У Кременчуці від самого початку оголошення карантину тривають перевірки закладів  торговельного та побутового обслуговування на предмет дотримання в них санітарно-протиепідемічних вимог і правил.

На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконкому Кременчуцької міської ради Людмила Жорняк повідомила, що 18 травня  мобільними групами було перевірено 542 таких об’єктів. Під час обговорення питання застосування профілактичних заходів у закладах громадського харчування окремо зупинилися на питанні роботи кальянних.

Як зазначають медики,  під час карантину кальянні працювати не повинні, бо вони можуть бути джерелом реінфікування громадян.  

Міський голова Віталій Малецький звернувся до правоохоронних органів із проханням взяти на облік всі заклади громадського харчування, в яких працюють кальянні. Попередити їх власників про обмеження в роботі до особливого розпорядження.

Керівник міста наголосив, що заборона на роботу кальянних  встановлюється для того, щоб уникнути появи ймовірного джерела колективного зараження кременчужан.

Теги: #Новини