Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> КП «Благоустрій Кременчука» ліквідовує наслідки негоди

КП «Благоустрій Кременчука» ліквідовує наслідки негоди

Березень 30, 2015

Несприятливі погодні умови, що тривали упродовж минулих вихідних днів, додали роботи комунальним службам Кременчука. Внаслідок поривів сильного вітру у дворах і зелених зонах відпочинку міста  було поламано чимало великих гілок на деревах, а також самих дерев. Тільки за суботу та неділю працівники КП «Благоустрій Кременчука» працювали за заявками жителів міста за 13 адресами, ліквідовуючи наслідки негоди. Із метою попередження травматизму серед городян у  першу чергу від гілок і повалених дерев звільняли пішохідні зони та прибудинкові території.
Сьогодні ж декілька бригад КП «Благоустрій Кременчука» наводять порядок у зелених зонах і місцях масового відпочинку кременчужан.  За інформацією управління житлово-комунального господарства міста, упродовж сьогоднішнього дня працюватимуть вони  у скверах «Київському», «Ентузіастів», «Кленовому»,  на розподільчих смугах і інших засмічених гілками територіях.