Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 У КРЕМЕНЧУЦІ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 У КРЕМЕНЧУЦІ

Травень 25, 2020

Як повідомила 25 травня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 2 дорослих та 1 дитина. Під час амбулаторних звернень грипу і пневмоній зареєстровано не було. У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 19 пацієнтів, у 1 тяжкий перебіг хвороби, у нього підтверджено діагноз COVID-19.

У місті проводиться робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За вчорашню добу проведено 2 експрестестування, вони показали негативний результат, біологічні матеріали направлені на ПЛР дослідження. Ольга Усанова зазначає, що у Кременчуці запрацювала ПЛР лабораторія і тепер вона самостійно виконує всі дослідження на COVID-19. За вихідні проведено 36 таких досліджень, 1 з них показав позитивний результат. Це жінка з кола осіб, у яких раніше було підтверджено діагноз COVID-19. Наразі встановлюється коло її контактних осіб. З Полтавського обласного лабораторного центру очікуються ще 38 результатів, але з 23 травня зразки досліджень до обласного центру не направляються, аналізи виконуються у Кременчуці. За словами начальника міського управління охорони здоров’я Максима Середи, станом на ранок 25 травня 2020 року у інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» на стаціонарному лікування наразі перебуває 19 пацієнтів з пневмоніями, 1 - у важкому стані. Головний медик міста також повідомив, що минулими вихідними у інфекційному відділенні померла жінка, яку майже місяць інфекціоністи, пульманологи і анестезіологи намагалися врятувати від ускладнень COVID-19. Він зазначив, що два останні результати ПЛР досліджень на COVID-19 у неї показали негативні результати, але вірус завдав непоправної втрати її організму і практично знищив легені. На сьогоднішній день у Кременчуці зареєстровано 106 випадків захворювання на COVID-19, з них вже 93 одужало, 6 пацієнтів лікуються у стаціонарних відділеннях, 3 - у Кременчуці, 1 – у Полтаві, 2-є – у Києві. На самоізоляції у Кременчуці наразі перебуває 61 особа, 40 з них – контактні, 21 – приїхали з-за кордону. Всього з початку епідемії у Кременчуці на самоізоляції перебувало 846 осіб.

Теги: #Новини