Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

Ви тут: Новини >> Юні правознавці з Кременчука взяли срібло в обласних змаганнях інтелектуальної гри «Дебати – 2015»

Юні правознавці з Кременчука взяли срібло в обласних змаганнях інтелектуальної гри «Дебати – 2015»

Березень 30, 2015

Наприкінці березня поточного року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися обласні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2015» для школярів 9-11 класів. Обласні змагання відбулися за Всесвітнім форматом шкільних дебатів, суддями яких стали викладачі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вчителі та методисти. Учасники змагань дебатували у відбірковому раунді на тему «Демократія - це утопія», в півфіналі та фіналі - «Україна повинна вступити в Організацію Північноантлантичного Договору (НАТО)».
Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди шкільних дебатних клубів з міст Полтава, Миргород, Кременчук, Комсомольськ, Зіньківського, Полтавського, Хорольського, Кобеляцького, Решетилівського, Кременчуцького, Миргородського, Диканського, Глобинського районів та Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей, Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка.
За право називатися переможцем обласних змагань інтелектуальної гри «Дебати-2015» у фіналі змагалися каманда «Геліос» Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (тренер - Лихман Максим Сергійович, викладач суспільних дисциплін) та команда «Лідер» Полтавської гімназії № 6 (тренер - Перепьолкін Євген Олександрович, вчитель історії та правознавства). За рішенням суддівської колегій, яка складалася з голосів науковців Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та «голосу залу команда «Геліос» (Кременчук) посіла почесне друге місце.