Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 в місті на 12 червня

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 в місті на 12 червня

Червень 12, 2020

За інформацією заступника міського голови Ольги Усанової, станом 12 червня зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 5 дорослих і 5 дітей, у  2  хворих встановлено діагноз пневмонія.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень із діагнозом пневмонія перебувають 15 дорослих і 1 дитина.  Важкого перебігу хвороб у цих пацієнтів немає.

У місті постійно проводиться робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За звітній період було проведено 10 експрес тестів, позитивних результатів немає.  Всього від початку карантину використано 327 експрес тестів. Щодо ПЛР тестування, то за минулу добу було проведено 5 таких обстежень, всі вони є негативними. Шляхом ІФА тестувань вже досліджено 327, за вчорашній день таке обстеження пройшли 64 кременчужанина. Ті  біоматеріали, в яких були виявлені імуноглобуліни М і  G, направлені на ПЛР дослідження.     

Керівник управління охорони здоров’я міста Максим Середа повідомив, що наразі в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» перебувають 13 пацієнтів, з них 3  із ГРВІ, 10 - пневмонією.  

Від початку карантину у Кременчуці зареєстровано 111 випадків щодо захворювання на COVID-19. Наразі проходять лікування 2  кременчужан із таким діагнозом, вже проліковано 105 пацієнта. 

Теги: #Новини