Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Інформаційне повідомлення, щодо проведення інформування споживачів про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ПАТ “КВБЗ”

Інформаційне повідомлення, щодо проведення інформування споживачів про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ПАТ “КВБЗ”

Липень 14, 2020

ПАТ «КВБЗ» повідомляє, що у зв’язку із запровадженням в Україні карантинних заходів та з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), 16 липня 2020 року о 13:00 годині буде проведено в режимі онлайн інформування споживачів про наміри зміни тарифів на виробництво теплової енергії.

         Заявки для участі в режимі онлайн приймаються до 12:00 год. 15 липня 2020 року в письмовому або електронному вигляді за адресою: 39621 м. Кременчук, вул. Івана Приходька, 139E-mail: kvsz@kvsz.com.

         В заявці повинна бути наведена наступна інформація для реєстрації: прізвище, ім`я, по батькові, адреса проживання, номер телефону.