Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Служба судової охорони приступає до роботи у Кременчуці

Служба судової охорони приступає до роботи у Кременчуці

Липень 22, 2020

 Сьогодні У Кременчуці біля пам’ятника Тарасу Шевченку  відбулася визначна подія -  співробітники підрозділу  Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області присягнули на вірність українському народу та отримали  жетони і погони.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області полковник Служби Олександр Аленін зазначив, що відсьогодні у Кременчуці починає функціонувати підрозділ Служби судової охорони у Полтавській області. Він буде забезпечувати охорону та безпеку у судових установах м. Кременчука. Їх завдання – забезпечувати безпечне судочинство,  громадський порядок у судових установах міста, пропускний режим та підтримувати належний порядок у судах.  

Від імені  міського голови Віталій Малецького  співробітників Кременчуцького підрозділу  Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області привітав його заступник Дмитро Кравченко. Він побажав їм успіхів у роботі та   належним чином забезпечувати безпеку правосуддя у місті Кременчуці.

Фотогалерея