Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці у рамка XV благодійної акції «Серце до Серця» - «Дитяче серденько, живи!» пройдуть вуличні акції

У Кременчуці у рамка XV благодійної акції «Серце до Серця» - «Дитяче серденько, живи!» пройдуть вуличні акції

Липень 31, 2020

З 1 квітня по 30 вересня 2020 року у Кременчуці проходить XV благодійної  акції «Серце до Серця» - «Дитяче серденько, живи!». Її мета – порятунок життя і здоров’я найменших кременчужан, придбання якісного медичного обладнання для  міської дитячої лікарні, розвиток волонтерського руху.

         Через поширення COVID-19 цього року акція проходить дещо в іншому форматі, ніж зазвичай.  Втім, враховуючи послаблення у Кременчуці  карантинних вимог, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій  з метою інформування жителів міста  про XV благодійну  акцію «Серце до Серця» - «Дитяче серденько, живи!» планує проведення  вуличних акцій.

          31 липня 2020 року така  з 17.00 до 19.00 така акція пройде на Молодіжному у парку «Кагамлицький», а 5 серпня з 17.00 до 19.00 – у сквері біля ринку «Крюків`янка».