Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

14 °C

Ви тут: Новини >> Повного перекриття мостового переходу через р. Дніпро на ці вихідні не буде

Повного перекриття мостового переходу через р. Дніпро на ці вихідні не буде

Серпень 07, 2020

Про це повідомив сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради міський голова Віталій Малецький. Керівник міста зазначив, що раніше обговорювалося питання щодо можливого повного закриття мосту через Дніпро на  наступні вихідні, але  завдяки титанічним зусиллям працівників Укрзалізниці,  повного перекриття мостового переходу не буде. Віталій Малецький наголосив, що  працівниками Укрзалізниці було проведено великий обсяг робіт з ремонту першої половини  стику № 19, що з боку Крюкова. Працівники Мостопоїзду  регіональної філії «Південна залізниця» працювали у надзвичайно важких умовах, у стислий термін виконано великий обсяг робіт з капітального ремонту залізобетонних конструкцій цієї частину стику,  замінено  металоконструкції, стару пошкоджену арматуру, зроблено армокаркас,  замінено залізобетонний шар та укладене нове асфальтне покриття на відремонтованій частині стику. Ремонт зроблено якісно з дотриманням всіх технологічних схем. Працівникам Укрзаізниці доводилося працювати у складних умовах, як на верхній частині мосту, так і під мостовим переходом на висоті 12-18 метрів.

         Представник Укрзалізниці Олександр Малик повідомив, що під відремонтованою частиною стику залишено робочу арматуру, страхувальні конструкції,  які знаходитимуться там ще протягом 28 діб поки бетон не вистоїться і не набере необхідної міцності.  Наразі  ремонтні бригади приступили до роботи на другій половині цього стику, розкрили його.  Розкриття  показало, що необхідності у повному перекритті мостового переходу на даний час немає.

         Віталій Малецький висловив щирі слова подяки працівникам Укрзалізниці. Він  зазначив, що завтра і післязавтра кременчужани зможуть користуватися мостовим переходом у тому ж режимі, який діяв і у період  ремонту першої частини стику. В той же час він звернувся до керівництва патрульної поліції з проханням  забезпечити чергування патрульної поліції біля мостового переходу для того, щоб регулювати рух автотранспорту і убезпечити працівників, які виконують ремонтні роботи.  

 

Фотогалерея