Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці розробили Регламент роботи закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти в період карантину

У Кременчуці розробили Регламент роботи закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти в період карантину

Серпень 14, 2020

Про це повідомив  сьогодні на засіданні  міської надзвичайної протиепідемічної комісії начальник департаменту освіти Геннадій Москалик.  Він зазначив, що перший дзвоник цього року у навчальних закладах міста проходитиме з дотриманням карантинних вимог – загальнощкільних заходів не буде, а свято  проведуть у класах.

Головний освітянин міста  також зазначив, що  департаментом  освіти розроблено Регламент роботи закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти м. Кременчука в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVІD- 19.  Яким передбачено, що керівники навчальних закладів освіти  повинні   забезпечити наявність засобів індивідуального захисту працівникам закладу освіти  із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи . Кількість засобів індивідуального захисту у закладі забезпечується не менше ніж на 5 робочих днів, у тому числі на 1 робочу зміну - безпосередньо на робочому місці працівника. Учнів засобами захисту мають забезпечити батьки.

                Перебування у закладах освіти працівників  можливе лише за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски, в тому числі виготовлених самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром. Особи, у яких при проведенні температурного скринінгу буде виявлено температуру тіла понад 37,2оС або ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до участі в освітньому процесі.  На  вході до закладу освіти  повинно бути  організоване місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім тих, хто супроводжує людину з інвалідністю, на період карантину буде забороненим.

                Перед початком занять має бути організоване опитування педагогами учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби,  учнів буде ізольовано  в спеціально відведене приміщення закладу, їх батькам буде повідомлено про це, а також проінформовано  Центр первинної санітарної допомоги за територіальним принципом.

                Вхід до приміщень закладу буде дозволено лише при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.

          У розкладі занять буде передбачено можливість визначення різного часу початку та закінчення занять (перерв) для різних класів та груп.

          Після кожного навчального заняття  повинні проводитися провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.

Навчання у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 будуть організовуватися  в залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 («зелений», «жовтий». «помаранчевий» або «червоний»).

 «Зелений рівень» – низький ступінь захворюваності. Заклади освіти працюють відповідно до Регламенту роботи закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти м.Кременчука  в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVІD- 19.

«Жовтий рівень» – допустимий ступінь захворюваності. Навчальні заняття організовуються в дві зміни по 3-4 уроки на день в одному класі (основні предмети) з дотриманням Регламенту роботи закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти м. Кременчука в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVІD- 19. Інші заняття проводяться дистанційно.

«Помаранчевий рівень» – середній ступінь захворюваності. Навчальні заняття організовуються в дві зміни з дотриманням Регламенту роботи закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти м. Кременчука в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVІD- 19. Уроки в закладі освіти проводяться протягом 4 днів по 3-4 уроки на день. Один день на тиждень всі уроки проводяться дистанційно крім 1, 4, 5, 9, 11 класів. Адміністрація видає окремий розпорядчий документ, згідно якого проводяться дистанційні заняття (визначає клас/групу, день занять). Заборонене харчування в їдальнях, крім буфетної продукції.

«Червоний рівень» – високий ступінь захворюваності. Відвідування закладів освіти заборонено. Організовується дистанційне навчання для всіх класів/груп.

«Зелений», «жовтий» або «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки дозволяє відвідування позашкільних закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю не більше ніж 20 осіб. Вказане обмеження не поширюється на заклади дошкільної та загальної середньої освіти, де відвідування дозволено в звичайному режимі.