Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Сьогодні у Кременчуці відбудеться уже вдруге

Сьогодні у Кременчуці відбудеться уже вдруге

Квітень 01, 2015

1 квітня у Кременчуці стартує Х акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини». Цього року волонтери акції будуть збирати кошти для придбання реанімаційного обладнання для Кременчуцького пологового будинку.
Разом з тим, сьогодні пройде благодійний флеш-моб «Врятуй життя дитини».  Даний захід буде проходити в два етапи, з 8 ранку до 16:00 у навчальних закладах міста, а з 16:00 до 18:00 на вулицях нашого міста.
Ідея флеш-мобу дуже проста, робиш табличку із закликом «Врятуй життя дитини», фотографуєшся  та викладаєш фото в загальний фотоальбом акції
. Вуличний флеш-моб набагато простіший, шукаєш волонтерів з табличкою та фотографом у будь-якій з шести локацій (зуп. Г.Сталінграду, Макдональс, зуп. Водоканал, зуп. Центр, АТБ центральний ринок, зуп. Вагонзавод на Раківці), фотографуєшся з табличкою та шукаєш своє фото в загальній групі акції «Серце до серця» Вконтакті.
Організаторами акції в місті Кременчуці є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, управління освіти, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки Представництва Фонду Народонаселення ООН в Україні.
Нагадаємо, що минулого року, об’єднавши зусилля всіх кременчужан, організаторам вдалося зібрати під час акції 120 тисяч 113 грн., які було витрачено на закупівлю медичне обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Для того, щоб взяти участь у флешмобі, необхідно:

1. Зробити табличку довільного розміру та форми із текстом «Врятуй життя дитини!»
2.
Сфотографувати всіх бажаючих із табличкою 1 квітня 2015р.
3.
Знайти групу акції у соціальній мережі «Вконтакті» ().
4.
Зайти в розділ «Альбоми» та знайти альбом з назвою «Флешмоб «Врятуй життя дитини!» (http://vk.com/album-7746297_212914621).
5.
1-ого квітня завантажити фото в цей альбом, вказавши ім’я людини на фото та організацію/установу/заклад, де було зроблено фото (за бажанням також можна вказувати - вік, клас тощо).
6. Запропонувати всім, кого Ви сфотографували,
поставити фотографію на аватар або завантажити на персональну сторінку у соціальній мережі 1-ого квітня.