Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Завтра на Правобережній частині Кременчука з 6.00 до 19.00 буде відсутня електроенергія

Завтра на Правобережній частині Кременчука з 6.00 до 19.00 буде відсутня електроенергія

Квітень 01, 2015

         За інформацією Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго» у зв’язку із аварією на повітряній лінії 154 квт «Крем ГЕС - Крюків № 95» буде відключена електроенергія  на Правобережні частині міста для проведення аварійно-відновлювальних робіт  2 квітня 2015 року з 6.00 до 19.00. Енергетики обіцяють, що якщо ремонт буде завершено раніше, електропостачання відразу ж буде відновлено.
В.о. начальника управління житлово-комунального господарства Іван Москалик повідомив, що з керівниками комунальних підприємств, які здійснюють життєзабезпечення міста, зокрема: КП «Кременчукводоканал», КП «Теплоенерго»,  КП «Міськсвітло»,  ТОВ «Добробит», ТЕЦ ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» проведено нараду з питання їх роботи у цей період.
Головний інженер КП Кременчукводоканал» Юрій Мандрегеля повідомив, що це питання на підприємстві відпрацьовано, на очисних спорудах електроживлення планують підтримувати за допомогою компресорів, на СП-16  буде задіяно електрогенератор.  Водопостачанням мешканці багатоповерхівок  до 5 поверху будуть забезпечені, тим, хто проживає на верхніх поверхах на цей час радять запастися водою, адже без електроенергії не працюватимуть підкачувальні насоси. У період ремонту не працюватимуть і ліфти, їх планують відключити сьогодні увечері.
Звичайно, мешканці відчують певні незручності, але комунальники обіцяють, що вони  будуть тимчасовими.
Представники теплопостачальних організацій зазначили, що у період ремонту температуру теплоносія у квартирах мешканців буде знижено, про те, відразу ж після подачі електроенергії  теплопостачання  в оселях крюків`ян буде відновлено.
Керівників закладів освіти та охорони здоров’я попереджено, вони мають вжити відповідних заходів.
В.о. начальника управління житлово-комунального господарства Іван Москалик просить мешканців міста із розумінням поставитися до ситуації, адже ремонтні роботи необхідно виконати, щоб  відновити і забезпечити нормальне  електропостачання споживачів Крюкова у майбутньому.