Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Звернення міського голови Віталія Малецького до 75 річниці закінчення Другої світової війни

Звернення міського голови Віталія Малецького до 75 річниці закінчення Другої світової війни

Вересень 02, 2020

Шановна громадо Кременчука!

 

2 вересня вся світова спільнота відзначає 75-у річницю закінчення Другої світової війни. То була наймасштабніша і найкривавіша війна в історії людства.  Цей день символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про  горе і біль мільйонів людей, про спалені і зруйновані території, про непоправні втрати, що за міжнародними підрахунками  становлять від 50 до 85 мільйонів осіб.

Україна чи не найбільше постраждала в тій війні. Ми пам’ятаємо і вічно будемо пам’ятати, якою ціною дісталася тоді перемога нашим дідам і прадідам. Ми ніколи не повинні забувати уроки страшної війни, і робити правильні висновки, аби минуле жахіття  не повторилося знову.

Пам'ять про Другу світову війну є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. На жаль, сьогодні Україна знову змушена відвойовувати мир і свободу, доводити своє право на вільне життя. Війна, що триває на Донбасі, продовжує забирати життя співвітчизників, і український народ знову і знову звертається до усієї міжнародної спільноти з закликом берегти мир і поважати право кожного народу на самостійне і щасливе життя.

Тож згадаймо скорботно кожного, хто віддав своє життя за мир, як в часи минулої війни, так і у війні нинішній. Доземно вклонімося  могилам загиблих і померлих героїв.

Цінуймо живих захисників України. Миру і процвітання нашій рідній Україні.