Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуцькій міській художній галереї відкрилась фотовиставка «З вірою в Добро!» та презентовано однойменну книгу

У Кременчуцькій міській художній галереї відкрилась фотовиставка «З вірою в Добро!» та презентовано однойменну книгу

Вересень 18, 2020

У Кременчуцькій міській художній галереї відбулося  відкриття фотовиставки «З вірою в Добро!», присвяченої 15-ти річчю Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», та  презентація однойменної книги, у якій розповідається про благодійні справи фонду.

         Подія присвячена 75-ій річниці від дня народження Почесного громадянина міста Кременчука, засновника і Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимира Митрофановича Матицина.

                   Від іменні всіх жителів Кременчука та регіону привітав Володимира Матицина міський голова Віталій Малецький. Він подякував Почесному президенту Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» за  багаторічну  працю на благо міста, підтримку і допомогу  соціально незахищених верств населення, молоді, спортсменів,  студентів, організацію благодійних заходів.

За роки системної праці на ниві доброчинності Фонд «Джерело Дніпра» ініціював, організував і провів професійні конкурси для лікарів, педагогів, працівників дошкільних навчальних закладів, соціальних працівників, спортсменів та діячів культури. Для обдарованої молоді Фондом були запроваджені і виплачені 324 стипендії, регулярно здійснюється фінансування підготовчих курсів для вступу у ВНЗ для дітей з малозабезпечених родин.   

В експозиції показана діяльність Фонду як багаторічний фоторепортаж – 124 зображення та десятки афіш, котрі анонсували добрі справи. Протягом періоду роботи виставки діятиме конкурс-розіграш книги «З вірою в Добро!». Для уважних глядачів і тих, хто відповість на питання про історію і діяльність Фонду організатори виставки приготували в подарунок 50 екземплярів книг.

  

 Виставка діятиме з 18.09.2020 по 11.10.2020.

Кременчуцька міська художня галерея, Коцюбинського,4.

Середа-неділя з 11.00 до 18.00.

 

 

Фотогалерея