Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці оновлюють павільйони очікування громадського транспорту

У Кременчуці оновлюють павільйони очікування громадського транспорту

Вересень 21, 2020

Протягом останніх років у Кременчуці повністю оновлено парк комунального транспорту. На міські маршрути вийшли нові сучасні тролейбуси і автобуси, вартість проїзду у яких у рази нижча, ніж у приватних перевізників, та діють пільги, передбачені чинним законодавством.

         Ще одним кроком, який зробила міська влада  у створенні належної транспортної інфраструктури Кременчука – це оновлення павільйонів очікування громадського транспорту. У місті налічується близько 300 зупинок громадського транспорту, більшість з яких були збудовані, ще за радянських часів і багато років не те що не оновлювалися, а й не ремонтувалася. Протягом останніх років у Кременчуці проведено значну роботу у цьому напрямку – на зупинках громадського транспорту, навіть у віддалених мікрорайонах міста встановлено нові сучасні, комфортні павільйони очікування. Для зручності кременчужан вони з’явилися навіть там, де раніше були зупинки маршрутних таксі «за вимогою».

         Міський голова Віталій Малецький зазначає, що нормальні умови для очікування громадського транспорту мають бути створені не тільки у центральній частині міста, а й у віддалених мікрорайонах.  «Павільйони повинні бути комфортними і мати сучасний вигляд»,  - наголошує керівник міста. За дорученням міського голови комунальники перед зупинками громадського транспорту, де спостерігається посилений рух транспорту встановлюють засоби уповільнення руху, а біля павільйонів очікування спеціальні стовпчики безпеки.

         Цього року нові сучасні зупинки з’являться у таких віддалених мікрорайонах, як  Ревівка, Крюков та Велика Кохнівка.

        

 

Фотогалерея