Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

23 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук більш ніж на 90 % готовий до опалювального періоду 2020-2021 років

Кременчук більш ніж на 90 % готовий до опалювального періоду 2020-2021 років

Вересень 22, 2020

Питання готовності об’єктів житлово-комунальної сфери, галузей освіти, культури, спорту та соціального  захисту розглядалося сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Заступник міського голови Валерій Декусар повідомив, що стан готовності Кременчука до зимового періоду на сьогоднішній день складає понад 90 %. За інформацією керівника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика, житловий фонд, який обслуговують управляючі компанії, готовий до опалювального періоду більш ніж 90 %, дещо нижчий рівень готовності будинків ОСББ та ЖБК.  Наразі проводяться планові ремонтні роботи теплових мереж від ТЕЦ КрАЗ, їх буде завершено відповідно до графіку.

 На балансі комунальних підприємств міста знаходиться 58 одиниць снігоприбиральної техніки, до роботи в осінньо-зимовий період на даний час готово 42 з них. Інша техніка ще задіяна на проведенні ремонту міських доріг та роботах з благоустрою, але, за словами головного комунальника міста, її буде переобладнано для прибирання снігу протягом  1 доби.

КАТП-1628 на 96,3% забезпечене сіллю, необхідною для посипання міських доріг у разі погіршення погодних умов та ожеледиці. Ще  2 вагони солі мають надійти до підприємства найближчим часом.

Практично готові до опалювального сезону і заклади галузей культури,  медицини, освіти, фізичної культури і спорту та соціального захисту.