Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Продовжуємо вікривати серця!

Продовжуємо вікривати серця!

Квітень 02, 2015

Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Молодіжним Парламентом Кременчука з  січня 2015 року проводить акцію «Допоможемо сім’ям вимушених переселенців».
Під гаслом «День відкритих сердець» цієї суботи,
4 квітня відбудеться  збір предметів першої необхідності, продуктів харчування, засобів гігієни, миючих засобів для сімей з дітьми вимушених переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, які перебувають у місті Кременчуці.
Волонтери з «Кременчуцької академії волонтерства» будуть працювати в 12 магазинах «Оптовичок» та супермаркетах «МаркетОпт» по всьому місту. Супермаркеті «Біла» та магазині «Бджілка» на Раківці.
Подібна акція вперше проходила 28 лютого. ЗА результатами минулорічної акції 30 переселенців змогли отримати допомогу у вигляді продуктових наборів. Акція у квітні місяці буде проходити лише один день з 09:00 до 13:00. Відрізнити помічників вимушених переселенців у цей день, можна буде по яскравим посвідченням з фотокарткою і печаткою, та наліпками «Дякуємо за допомогу!».
Звіт про проведення минулорічної акції та інформацію про результати збору допомоги 4 квітня можна буде знайти в групі

Просимо долучитися чуйних та небайдужих жителів нашого міста до участі в проведенні даної акції. Враховуючи непросту ситуацію, у якій опинилась наша країна, будь-яка допомога, яка стосується даних сімей, особливо сімей з дітьми, є вкрай необхідною.

Контакти роб.3-21-50, моб.096-728-42-08 (Київстар), 099-329-06-96 (МТС), вул. Радянська, буд. 15/4

Директор Кременчуцького міського
центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді
Пищита  Світлана
3-21-50