Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває реалізація проекту громадського бюджету «Щасливі ніжки»

У Кременчуці триває реалізація проекту громадського бюджету «Щасливі ніжки»

Жовтень 29, 2020

 В рамках реалізації  громадського бюджету 2019 «Щасливі ніжки»  у Кременчуці розпочато капітальний ремонт пішохідної доріжки у кварталі 297.  Пішохідна доріжка, що веде від кінцевої зупинки маршруту №11 до багатоповерхівок у кварталі № 297, знаходилася у вкрай поганому  стані,  у ямах та тріщинах. Проектом «Щасливі ніжки» передбачено її капітальний ремонт.

Наразі будівельники укладають новий бордюрний камінь та роблять основу майбутньої доріжки під мощення  тротуарної плитки.

Варто зазначити, що у Кременчуці проект «Громадський бюджет» впроваджується з 2016, його  перевагою  є те, що саме  мешканці   визначають,  куди краще спрямувати кошти міського бюджету.

 За час його дії  у місті  було реалізовано багато проєктів з благоустрою територій, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, покращення матеріально-технічної бази навчальних та соціальних закладів, авторами яких є жителі. Варто зазначити, що громадський бюджет працює у різних мікрорайонах Кременчука  від Молодіжного до Крюкова та Раківки.

Нагадаємо, цього року з 3 листопада на сайті Кременчуцької міської ради https://kremen.pb.org.ua/ буде відкрито Інтернет голосування, шляхом якого обиратимуться проєкти-переможці «Громадського бюджету 2020». Триватиме голосування до 23 листопада. Тож до цього часу у кременчужан є шанс ознайомитися з громадськими ініціативами та обрати серед них кращі.

Фотогалерея