Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці пройде майстер-клас з писанкарства

У Кременчуці пройде майстер-клас з писанкарства

Квітень 02, 2015

Центр допомоги вимушеним переселенцям за підтримки Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання спільно з управлінням у справах сім`ї, дітей та молоді  організовують 3 квітня о 16:00 за адресою вул.  Перемоги, буд. 24 (вхід у підвал в двору) безкоштовний майстер - клас для дванадцяти дітей із Східних регіонів України.
Писати писанки - то добра традиція українців упродовж віків, тож запрошуємо дітей віком від 7 до 11 років з легкістю поринути в глибину народних звичаїв та створити серію унікальних писанок, які є символом добра, щастя та благополуччя.
З давніх-давен батьки дарували писанки дітям, дівчата - хлопцям, господині - дорогим гостям. Народ вірив у те, що людина, яка потримала в руках писанку (або її виготовила своїми руками), ніколи не зможе чинити зла.
Прохання з собою принести гарний настрій.
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами Центру: роб. тел. 3-21-50, моб.096-728-42-08 (Київстар), 099-329-06-96 (МТС), вул. Радянська, буд. 15/4, каб. 1, Марія Андріївна,