Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Оголошення управління містобудування та архітектури

Оголошення управління містобудування та архітектури

Грудень 11, 2020

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Додаткове внесення змін до генерального плану міста Кременчука».

                                                               

1. Мета даної роботи – внесення змін, пов`язаних зі зміною функціонального призначення територій окремих ділянок або окремих об`єктів на території міста, після проведеного моніторингу містобудівної ситуації.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

2. Дана робота розроблена УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» на замовлення управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

          3. З матеріалами роботи можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.

4. Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються до 12 січня 2021 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

          Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних                                                                                                                                                                                                                                                         будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

 

Начальник управління

містобудування та архітектури                                   О. ВОЛОЩЕНКО

 

https://kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=1&page_id_two=1622