Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> 1500 дітей, що потребують особливої уваги та підтримки, отримають солодкі подарунки від Святого Миколая

1500 дітей, що потребують особливої уваги та підтримки, отримають солодкі подарунки від Святого Миколая

Грудень 18, 2020

Традиційна акція «Святий Миколай – дітям» проходить у Кременчуці вже майже 20 років поспіль. Її організатори –  Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний Парламент Кременчука та виконавчий комітет  Кременчуцької міської ради.  У рамках акції «Святий Миколай – дітям» у місті проводиться збір подарунків для дітей, які позбавлені батьківського піклування або знаходяться у родинах, які опинились у складних життєвих обставинах.

Керівник апарату міського голови Світлана Пищита зазначає, що цього року захід було організовано з урахуванням карантинних вимог, пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Але  незважаючи на це, акція «Святий Миколай – дітям» пройшла успішно. Завдяки представникам соціально-відповідального бізнесу, навальним закладам і небайдужим кременчужанам  вдалося зібрати необхідну кількість подарунків для дітей, які цього потребують. Тож 1500 кременчуцьких дітлахів, які перебувають у соціальних закладах міста, позбавлені батьківського піклування або опинилися у складних життєвих обставинах, отримають солодощі від  Святого Миколая.

Сьогодні волонтери Молодіжного парламенту Кременчука розвозять подарунки по соціальних закладах та установах Кременчука, щоб здійснити дитячі мрії та порадувати малечу у День Святого Миколая.

Фотогалерея