Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> За минулий тиждень комунальники видалили 38 аварійно-небезпечних дерев

За минулий тиждень комунальники видалили 38 аварійно-небезпечних дерев

Квітень 03, 2015

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді у виконкомі міської ради керівник УЖКГ Кременчука Іван Москалик прозвітував про роботу комунальних підприємств за минулий тиждень. Він зауважив, що такі підприємства працювали в плановому режимі, виконуючи кожен свої зобов’язання. За інформацією головного комунальника, протягом звітного періоду КП «Благоустрій Кременчука» виконало роботи з прибирання 38 аварійно-небезпечних дерев і 4 гілок, що впали в різних частинах міста або були зламані внаслідок сильних поривів вітру. Також наразі бригади «Благоустрою Кременчука» завершили роботи з впорядкування території східної дамби, у тому числі,   видалення з неї порослі. Разом із тим,  Іван Москалик наголосив, що на цій ділянці правобережжя міста комунальники зносили лише ті дерева, які були сухими або  вважалися аварійно-небезпечними.
Стосовно кронування дерев, то такий вид робіт працівниками КП «Благоустрій Кременчука» наразі виконується на вулиці Макаренка за заявками ПАТ «Полтаваобленерго». Зокрема, проводиться обрізка гілок тих дерев, що торкаються повітряних ліній вуличної електромережі.