Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці продовжують вирішувати питання забезпечення житлом медиків

У Кременчуці продовжують вирішувати питання забезпечення житлом медиків

Грудень 31, 2020

Проблема дефіциту медичних кадрів у Кременчуці не нова. Щоб утримати кваліфікованих медичних працівників у місті та зацікавити молодих фахівців працювати у міських лікарняних закладах, за ініціативи міського голови Віталія Малецького у Кременчуці з 2019 року запрацювала міська програма забезпечення службовим житлом медиків.  Її метою є стимулювання молодих спеціалістів із числа сімейних лікарів та лікарів інших, потрібних для міста спеціальностей, які не мають власного житла, до роботи в комунальних закладах охорони здоров’я.

Лікарі гостродефіцитних спеціальностей, які виявили бажання працювати у нашому  місті  вже отримали 15 службових квартир.  Сьогодні виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення про виділення ще 5 службових квартир для медиків ( 3-х однокімнатних, 1- двокімнатну та 1 – трикімнатну). Міський голова Віталій Малецький зазначив, що місто і надалі підтримуватиме лікарів, які виявлять бажання працювати у закладах охорони здоров’я Кременчука.