Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Фонд підтримки підприємництва у 2021 році оголошує конкурс

Фонд підтримки підприємництва у 2021 році оголошує конкурс

Лютий 24, 2021

Оголошення

   На виконання заходів Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва на території Кременчуцької міської територіальної громади на 2021-2023 роки Фонд підтримки підприємництва  у 2021 році оголошує конкурс на:

1. Підготовку та проведення навчальних курсів з основ підприємницької діяльності, спрямовані на виховання ділових якостей у школярів, учнів професійно-технічних училищ, молоді; семінарів для суб’єктів малого та середнього бізнесу з щодо започаткування та ведення власної справи.

2. Створення «Центру підтримки підприємців – Дія. Бізнес» у                             м. Кременчук.

   Заявка на участь у конкурсі повинна містити таку інформацію: назва організації або громадського об’єднання, прізвище, ім’я та по батькові керівника, адреса, контактні телефони, електронна адреса, суть проблеми, на вирішення якої спрямовується проєкт, опис підходу до вирішення порушеної проблеми, основні кроки реалізації проекту, очікувані результати від виконання проєкту, кошторис витрат на реалізацію проєкту (у тому числі власні кошти – співфінансування не менше 20% від вартості проєктів).

   Заявки на участь у конкурсі надсилаються поштою або подаються особисто за адресою: 39614, м. Кременчук, пров. Дмитра Тьомкина, 4, Фонд підтримки підприємництва.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 74-39-83,   098-0243081.

 

Термін прийому документів:  один місяць з дня оприлюднення.